Firma bez ZUS Gniezno NRDB

Firma bez ZUS Gniezno NRDB

Biuro rachunkowe NRDB Gniezno oferuje usługi księgowe dla wszystkich lokalnych firm z rejonu Gniezna. Jako Biuro księgowe NRDB Gniezno świadczymy usługi nie tylko w samy centrum Gniezna ale również na terenie Pobiedzisk, Czerniejewa, Trzemeszna, Lednogóry. Tak naprawdę obsługujemy cały obszar Gniezna, aż po sam Poznań. Firma bez ZUS Gniezno NRDB, to jedna z naszych usług księgowych dzięki której każdy przedsiębiorca nie tylko z samego Gniezna ale z całej Polski może prowadzić legalnie firmę bez konieczności opłacania składek do zakładu ubezpieczeń społecznych.

Firma bez ZUS Gniezno NRDB

Firma bez ZUS Gniezno to bezpieczna forma prowadzenia swojej firmy w formie sp. z o.o. Przedsiębiorca z Gniezna zyskuje w takiej postaci oszczędności z tytułu składek ZUS co daje w skali roku ponad 15 000 zł które zostają w kieszeni, niższy podatek 9% oraz bezpieczeństwo prowadzenia biznesu, ponieważ właściciel odpowiada swoimi zobowiązaniami tylko do wysokości wniesionego kapitału. Najniższy możliwy kapitał w 2019 roku przy rejestracji spółki z o.o. wynosi jedynie 5000 zł co sprawia, że forma prowadzenia firmy w Gnieźnie w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością cieszy się coraz większa popularnością.

Rejestracja spółki w Gnieźnie za pomocą portalu S24

Rejestracja spółki w Gnieźnie jak i w każdym innym mieście w Polsce może odbyć się notarialnie lub przez portal Ministerstwa Sprawiedliwości S24. W 2019 roku ponad 99% firm, które wybierają spółkę z o.o. jako najlepszy model prowadzenia swojej firmy rejestrujemy za pomocą systemu S24. Jest to najpopularniejsza, najtańsza i najszybsza forma rejestracji spółki w 2019 roku. Na przykładzie spółek rejestrowanych przez biuro rachunkowe NRDB Gniezno widzimy, że ponad 97 % rejestrowany spółek w Gnieźnie otrzymuje KRS, NIP i Regon w ciągu 24h od wysłania wniosku. Opłaty skarbowe są stałe i obecnie wynoszą 350 zł. Płatność dokonuje się przez internet co jest szybką, wygodną i bezpieczną opcją. Należy pamiętać, że proces notarialny i przez system S24 prowadzi za sobą odpowiedzialność prawną i ma taka samą wagę. Należy więc rejestrować spółę z sprawdzonym biurem rachunkowym, które jak biuro NRDB z Gniezna specjalizuje się w rejestracji spółek.

Oferta księgowa – biuro rachunkowe NRDB Gniezno

Biuro rachunkowe obsługuje wszystkie podmioty gospodarcze na terenie Gniezna i całej Polski. Nasi klienci cenią sobie elastyczność i formę w jakiej mogą dostarczać dokumenty księgowe. Ponad 80% firm preferuje skan i wysyłkę na maila, pozostała część dostarcza nam dokumenty osobiście, kurierem, czasami nasza mobilna księgowa sama odbiera dokumenty u klienta. Wszystko zależy od możliwości, odległości i preferencji jakie zgłaszają nasi klienci. Oferta biura rachunkowego NRDB Gniezno jest kompletna. Prowadzimy księgowość dla małych i średnich firm. Jedno osobowe działalności jak i również spółki. Rejestrujemy nowe podmioty, prowadzimy kadry i płace. Naszym flagowym produktem który w Gnieźnie cieszy się dużą popularnością jest usługa Firma Bez ZUS Gniezno NRDB. Grupa NRDB, to doświadczenie ale też młodość i charyzma. W zespole mamy rodzinną atmosferę popartą kompetencjami. Nasze biuro jest certyfikowane przez CiK Centrum Informacji Księgowej. Posiadamy ubezpieczenie OC księgowe, kadry i płace, doradztwo. Pracujemy na najnowszym, licencjonowanym programie księgowym Comarch ERP Optima. W naszym zespole pracuje certyfikowana księgowa z ponad 25 letnim doświadczeniem oraz licencjonowani agenci ubezpieczeniowi. Nieustannie uczestniczymy w szkoleniach aby podnosić swoje kwalifikacje i być na bieżąco z obowiązującymi przepisami prawnymi. Podsumowaniem naszej pracy są pozytywne opinie jakie lokalne firmy z Gniezna i okolic pozostawiają na naszej stronie. Dziękujemy za miłe słowa – motywują nasz jeszcze do cięższej pracy!

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.