Certyfikowane Biuro Księgowe Swarzędz NRDB

Co oznacza dla firmy współpraca z certyfikowaną księgową?

Przedsiębiorco w 2014 roku Prezydent RP podpisał ustawę, która wprowadziła deregulację zawodu księgowego. Doprowadziło to do sytuacji w której rynek sam jest zmuszony na weryfikację poziomu kompetencji danego biura rachunkowego. Oczywiście w dzisiejszych czasach polegamy na opiniach, poleceniach, własnych doświadczeniach. Jednak nikt z nas nie chce brać ryzyka na siebie przy szukaniu sprawdzonego biura rachunkowego. Na szczęście są rzetelne certyfikowane biura rachunkowe jak biuro księgowe NRDB. Na czym polega wiarygodność takiego biura? Co to tak naprawdę jest certyfikat i co oznacza? Na pewno jest gwarantem wiarygodności biura, uzyskanych kompetencji zawodowych, legalnych programów księgowych.

Certyfikowana Księgowa NRDB

W biurze księgowym NRDB pracują fachowcy z wielu działów finansów. Certyfikowana Główna księgowa NRDB, licencjonowani agenci ubezpieczeniowi. NRDB jest grupą osób fascynujących się finansami. Bieżące szkolenia w zakresie usług księgowych oraz ubezpieczeniowych sprawiają, że jesteśmy na bieżąco z aktualnymi przepisami. Należymy do grona CiK, które zrzesza certyfikowane biura księgowe. Jest to gwarancją najlepszej obsługi księgowej na rynku. Legalne biura księgowe, które jak biuro NRDB zrzeszają się pod logiem Centrum Informacji Księgowej. Współpracujemy z największymi firmami ubezpieczeniowymi jak PZU, Warta, Generali i wiele innych znanych TU. Budujemy na co dzień swoją wiarygodność uczestnicząc w szkoleniach organizowanych przez Centrum Informacji Księgowej. Biuro księgowe NRDB to gwarancja sukcesu!

Certyfikowane biuro księgowe NRDB w CiK ?

Co oznacza tak naprawdę certyfikowane biuro księgowe przez CiK – centrum informacji księgowej? Tak naprawdę z punktu widzenia przedsiębiorcy, który zleca biurowi księgowemu swoje finanse i prowadzenie księgowości w swojej firmie – certyfikat CiK powinien być podstawą do rozpoczęcia jakichkolwiek rozmów z danym biurem rachunkowym. Certyfikowane biuro księgowe, to GWARANCJA, sprawdzonych kwalifikacji, certyfikowanej księgowej, legalnego programu księgowego oraz ubezpieczenia OC dla biur rachunkowych. To w skrócie mówiąc elementarz każdego rzetelnego biura księgowego. Certyfikowane biuro księgowe NRDB z Swarzędza jest gwarantem i wzorem dla wielu lokalnych biur jak zgodnie z prawem prowadzić biuro rachunkowe na lokalnym poznańskim rynku. Co nas wyróżnia oprócz kwalifikacji to rodzinna i partnerska atmosfera. Zapraszamy do GRUPY NRDB !

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.