Grupa NRDB to rodzinna firma z obszaru finansów. Obsługujemy lokalne firmy w zakresie pełnej księgowości. Od samej rejestracji firmy po comiesięczną obsługę na preferencyjnych warunkach. W naszym zespole pracują specjaliści z zakresu księgowości, ubezpieczeń i finansów. Zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie. To co nas wyróżnia, to rodzinna atmosfera, dostępność 7 dni w tygodniu, szeroka oferta.


Adam Snela – Prezes Zarządu i agent ubezpieczeniowy. Posiada ponad 15 letnie doświadczenie w zarządzaniu grupą sprzedażową. Pracował w dużych firmach na terenie całej europy. Od około 10 lat ściśle związany z obsługą polskich firm w zakresie ubezpieczeń grupowych oraz majątkowych. Posiada dużą wiedzę popartą wieloma wyróżnieniami i certyfikatami.


Marysia Kędelska – współudziałowiec i główna księgowa. Posiada największe doświadczenie w naszym zespole. Można powiedzieć, że od zawsze w księgowości. Jako główna księgowa prowadziła największe spółki na terenie całej Polski. Jest gwarantem, dobrze zrobionej pracy. Specjalista w zakresie rejestracji nowych podmiotów gospodarczych.


Michalina Wieczorek – współudziałowiec i broker ubezpieczeniowy. Posiada ponad 5 letnie doświadczenie w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw. Obsługuje również klientów indywidualnych głównie w zakresie ubezpieczeń majątkowych, komunikacyjnych, na życie. Specjalista w ubezpieczeniach pod kredyty, leasingi.