Firma bez ZUS to od pewnego czasu bardzo modne hasło. Jednak by prowadzić taką formę działalności należy spełnić wiele ważnych czynników. GRUPA NRDB specjalizuje się w prowadzeniu firm w formie bez zus. Jako jedni z pierwszych na rynku wprowadziliśmy usługę firmy bez zus.

Należy jednak pamiętać, że każdy biznes należy prowadzić zgodnie z obowiązującymi przepisami. Grupa NRDB gwarantuje, że Twoja firma będzie prowadzona legalnie, wykorzystując możliwości prawne dzięki którym poprowadzisz swoją firmę bez kosztów zus.

Taka forma działalności to nic innego jak odpowiednio stworzona spółka z o.o. Należy spełnić kilka podstawowych warunków dla tego zanim rozważysz taką formę prowadzenia biznesu skontaktuj się z nami. Doradzimy, zarejestrujemy i poprowadzimy twoją firmę.

Spółka z o.o. to nie tylko oszczędności związane z brakiem opłat jak w działalności gospodarczej 1316,97 zł miesięcznie. Spółka to również podatek dochodowy na poziomie 9%, spokój Twój i Twojej rodziny bo odpowiadasz za zobowiązania wyłącznie do wysokości wniesionego kapitału. Nie jak w działalności gospodarczej całym swoim majątkiem.

Grupa NRDB określa sp. z o.o. jako najlepszą, najtańszą, najbezpieczniejszą formą prowadzenia biznesu w Polsce. Na ten moment to jeden z trendów prowadzenia firmy.

Zapraszamy do kontaktu – GRUPA NRDB