Grupa NRDB to sprawdzony partner w księgowości i finansach. Jako rodzinna firma z okolic Swarzędza stawiamy na partnerskie relacje i rynkowe konkurencyjne ceny. Zawsze prowadzimy współpracę na zasadzie dialogu i wspólnego kompromisu, tak by rozliczać każdą firmę współpracującą zgodnie z aktualnymi przepisami.

księgowość NRDB Swarzędz i okolice

Myślimy rozwiązaniami, doradzamy jak optymalnie rozliczyć dokumenty aby każdy nawet najmniejszy biznes przynosił jak największe zyski. Sami też jesteśmy przedsiębiorcami z ponad 25 letnim doświadczeniem i wiemy jak ważne są dobre finanse w każdej firmie.

Oferta księgowości skierowana jest do wszystkich firm. Oczywiście stawiamy na lokalnych partnerów z Swarzędza i okolic. Jednak w swoim portfolio mamy firmy z całej Polski, również z Europy.

Cena usług księgowych jest zróżnicowana i zależy od formy prowadzenia firmy, ilości dokumentów księgowych jak i również profilu danego przedsiębiorstwa. Dokładamy wszystkich starań aby każda ze stron była win / win. Czyli zarówno NRDB jak i nasz partner czuli się wygranymi. Jest to niezwykle ważne przy długofalowej współpracy.

Poniżej zamieszczamy ofertę ogólną która obrazuje zakres cen w których staramy się obsługiwać naszych partnerów. W cenach usług księgowych zawarte są już wszystkie koszty związane z obsługą danego przedsiębiorstwa. Nie doliczamy dodatkowych opłat za bilans roczny, reprezentowanie w urzędach, pit, czy jakiekolwiek dodatkowe dokumenty, które należy przygotować do urzędów.

Obsługa firm w zakresie usług księgowych (pakiet START)

 

Obsługa firm w zakresie usług księgowych (cennik do 10 pracowników)

 

Chcemy wszystkim podziękować za zaufanie jakim obdarowujecie NRDB i za miłe opinie, które motywują nas do jeszcze efektywniejszej pracy.