Jesteśmy grupą osób fascynujących się finansami. Ubezpieczenia to jeden z naszych mocnych działów. Obsługujemy w tym zakresie nie tylko firmy współpracujące w zakresie księgowości, ale również klientów indywidualnych.

Od kilkunastu lat współpracujemy z największymi towarzystwami ubezpieczeniowymi w zakresie ubezpieczeń majątkowych, komunikacyjnych, na życie. PZU, Generali, Warta, Ergo Hestia, Allianz, MTU, Compensa, AXA, Proama, Link4, Gothaer i wiele innych.

Ubezpieczenie i jego cena budzi codziennie mieszane uczucia. Mamy świadomość i doświadczenie jak dobrać daną polisę aby cena była warta zakresu jaki oferuje ubezpieczalnia. Negocjujemy ceny dla leasingów, kredytów, ubezpieczeń grupowych dla małych i średnich firm.

Prowadzimy oddzielną placówkę ubezpieczeniową pod marką Pogotowie Ubezpieczeniowe dla klientów indywidualnych. Biuro agencji mieści się w Poznaniu na 28 czerwca nr 309 (budynek poczty polskiej) i cieszy się olbrzymią popularnością wśród mieszkańców Lubonia i Dębca. Klient indywidualny często szuka ubezpieczalni lokalnie. Są jednak osoby, które cenią sobie obsługę online. Grupa NRDB oferuje różne formy współpracy. Online – przez internet, w biurze NRDB, u klienta w firmie lub w domu. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, myślimy rozwiązaniami, gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie.

Jesteśmy dumni, że możemy być grupą NRDB i dawać innym uśmiech na co dzień  😊