OFERTA KADROWO-PŁACOWA DLA BIUR RACHUNKOWYCH

NRDB SP. Z O.O. proponuje współpracę kadrowo-płacową dla biur rachunkowych. Na zasadzie czytelnej współpracy. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie kadr i płac. Nieustannie poszerzamy swoją wiedzę aby świadczyć usługę kadrowo – płacową na jak najwyższym poziomie. Szkolimy się w SKWP (https://skwp.pl/) stawiając na jak najlepsze kompetencje. Współpracujemy z CIK (https://cik.org.pl/) oraz SPD (https://spdszkolenia.pl/). Jesteśmy partnerem KRD (https://krd.pl/) oraz Rzetelnej Firmy (https://rzetelnafirma.pl/).

Prowadzisz małe biuro księgowe? Ciężko Ci przyjąć firmę, która zatrudnia kilku, kilkunastu pracowników?

Oferta nasza skierowana jest do małych i średnich biur rachunkowych, księgowych. Często to są jednoosobowe działalności gdzie pracuje Głowna Księgowa, czasem ma pomoc do „klepania” dokumentów. Założenia takiego biura często są jasne, max 40 firm, najlepiej bez pracowników, 99% DG, bo przecież spółka z o.o. to dużo pracy księgowej, natomiast pracownicy, to wieczne problemy, czasochłonna obsługa, odpowiedzialność i wiedza, którą trzeba nieustannie poszerzać… NRDB proponuje współpracę w aspekcie kompleksowej obsługi kadrowo – płacowej. Teraz jako biuro rachunkowe możesz przyjąć do obsługi firmę, która jest dla Ciebie atrakcyjna księgowo, a kadry i płace zlecić nam NRDB. Stosujemy dwa modele współpracy, jeden to faktura zbiorcza z biura rachunkowego lub dwie oddzielne faktury dla klienta końcowego. Oczywiście biuro księgowe tak długo jak wspólnie obsługuje z nami klienta księgowo i kadrowo płacowo otrzymuje prowizję. Mamy ustalone jasne progi, im więcej klientów obsługujemy z danym biurem rachunkowym, tym lepsze warunki możemy zaproponować. Oczywiście dodatkowy zastrzyk pieniężny co miesiąc praktycznie „za nic” jest dodatkową formą zarobkową, jednak daje biuru rachunkowemu, to na czym się fokusuje, kolejnego klienta do obsługi księgowej. Rozwiązanie takie wdrażamy już w kilku zaprzyjaźnionych biurach rachunkowych.

Prowadzisz biuro rachunkowe i szukasz firm do obsługi? Zlecimy Ci księgowość, NRDB będzie obsługiwać kadrowo i płacowo.

Nasza współpraca działa w dwie strony. Przyjmiemy do obsługi kadrowo-płacowej każdą firmę ale chętnie też oddamy firmę do obsługi księgowej. Często mamy zapytanie o kompleksową obsługę, a wychodząc z założenia, że nie można robić wszystkiego dobrze, przekazujemy partnerom NRDB do obsługi księgowej na zasadzie odrębnych umów firmę, która szuka kompleksowej obsługi. NRDB świadczy dla Tej firmy kadry i płace, natomiast partner NRDB usługę księgową. Każda z firm która obsługuje danego klienta, w momencie podpisania umowy przejmuję pełną odpowiedzialność za wykonywaną usługę.

Atrakcyjne ceny za kompleksową obsługę kadrową i płacową NRDB.

Obsługiwanym Firmom proponujemy współpracę kompleksową czyli bez ukrytych kosztów. Nie doliczamy ani 1 zł. Przyjmujemy do obsługi nawet firmę, która posiada 1 pracownika. W zależności od ilości pracowników proponujemy atrakcyjne rabaty nawet do 30 % ceny startowej.

* cena może ulec zmianie w trakcie indywidualnych negocjacji.

Zapraszamy do współpracy. Zakres usługi kadrowo-płacowej.