Rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością tylko z biurem NRDB. Jesteśmy specjalistami z zakresu rejestracji nowych podmiotów gospodarczych oraz spółek z o.o. Cały proces rejestracji spółki może odbywać się notarialnie lub przez system S24.

Uczestniczyliśmy już przy rejestracji ponad 100 nowych firm. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że wiele tych firm do dzisiaj z nami współpracuje w zakresie doradztwa, księgowości czy też ubezpieczeń swoich spółek. Obecnie najpopularniejszą formą rejestracji sp. z o.o. jest system S24. Jest to szybki i kameralny sposób rejestracji sp. z o.o. Co ważne jest to najtańsza z możliwych form rejestracyjnych, nie przekraczająca kwoty 350 zł. Czas uruchomienia firmy, nadania KRS, NIP, REGON w wielu przypadkach zajmuje około 2 dni. To dosłowny expres porównując standardową procedurę rejestracji spółki.

GRUPA NRDB gwarantuje najlepszą obsługę i rejestrację spółki w miłej partnerskiej atmosferze. Główne biuro księgowe gdzie rejestrujemy spółki znajduje się w Bogucinie – 5 min drogi od Swarzędza. Tam przygotowujemy wnioski, umowę spółki, dokumenty rejestracyjne. Na tym etapie główna księgowa NRDB zadaje wiele pytań i doradza również formę opodatkowania oraz jak ma wyglądać umowa. Kolejnym etapem jest proces opłaty i rejestracji spółki. Co najważniejsze dla firm które się decydują prowadzić dalej spółkę w grupie NRDB – cała obsługa rejestracyjna, doradztwo jest już w cenie pierwszej faktury za usługi księgowe. Tak więc od partnerów NRDB nie pobieramy dodatkowych kosztów związanych z rejestracja spółki.

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą lub chcesz nim zostać? Jeżeli masz pytania związane z rejestracją spółki z o.o.? Jeżeli nie wiesz jak zarejestrować spółkę i potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z GRUPĄ NRDB SWARZĘDZ.