Biuro księgowe Swarzędz

Biuro księgowe Swarzędz

Biuro księgowe Swarzędz cieszy się dużą popularnością wśród lokalnych firm. Obsługujemy działalności gospodarcze oraz spółki z Swarzędza i okolic. Biuro rachunkowe Swarzędz to nie tylko księgowość Swarzędz, to również rejestracje nowych firm, rejestracje spółek Swarzędz oraz ubezpieczenia Swarzędz. Jesteśmy biurem finansowym Swarzędz, które obsługuje kompleksowo lokalne Swarzędzkie firmy. Jesteśmy rodzinną firmą, która nakreśla nowe standardy w zakresie obsługi księgowo kadrowej. Stawiamy na sprawdzone rozwiązania oraz szukamy nowych, które pozwalają nam być topowym biurem księgowym w Swarzędzu.

Rejestracja nowych firm Swarzędz

Jako biuro księgowe Swarzędz pomagamy zakładać i rejestrować nowe firmy. Rejestrujemy również spółki z o.o. w systemie S24. Spółka w Swarzędzu w dwa dni. Tak na prawdę obsługujemy nie tylko firmy z Swarzędza. Do naszego biura rachunkowego Swarzędz przyłącza się coraz więcej firm z Poznania i okolic. W dzisiejszych czasach, w dobie cyfryzacji lokalizacja ma mniejsze znaczenie. Mamy doświadczenie w zakresie zdalnej obsługi księgowej, co pozwala nam obsługiwać firmy z całej Polski. Więc jeżeli jesteś przedsiębiorcą lub chcesz nim zostać, to dobrze trafiłeś. Pomożemy, doradzimy i poprowadzimy Twoją firmę.

Wirtualne Biuro Swarzędz

Rejestrując firmę warto pomyśleć o wirtualnym biurze w Swarzędzu. Jako księgowość Swarzędz udostępniamy adres do rejestracjo nowych firm. Współpracujemy również z biurem wirtualnym w Poznaniu, więc tak na prawdę można samemu zdecydować w jakim mieście chcemy mieć zarejestrowaną firmę. Globalnie nie ma to znaczenia, ważne że mamy realne miejsce prowadzenie swojej działalności czy też spółki. Jest to bardzo popularny model prowadzenia swojej firmy w śród małych firm, które nie mają swojego sekretariatu. Przy opłacie rocznej około 700 zł mamy własną sekretarkę, która odbierze listy i je zeskanuje, odbierze przesyłkę, przyjmie klienta, czy też zrobi kawę przy spotkaniu z kontrahentem. Myślę, że to rewelacyjne rozwiązanie.

Firma Bez ZUS Swarzędz

Wizytówką biura rachunkowego Swarzędz są niekonwencjonalne rozwiązania zgodne z obowiązującymi przepisami. Nie jesteśmy tylko biurem finansowym z Swarzędza. Wprowadzamy nowy wymiar i standardy w obsłudze księgowej firm. Doradzamy jak optymalizować koszty i zwiększać zyski firm, które z nami współpracują. Wiemy jak legalnie prowadzić firmę i zaoszczędzić z tytułu składek do zus ponad 15 000 zł rocznie. Zapraszamy do współpracy!

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.