Składki do ZUS – czy w 2019 roku ZUS to mus?

Firma Bez ZUS

W 2019 roku wielu przedsiębiorców z terenu całej Polski zadaje sobie podstawowe pytanie… Czy składki do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych to obowiązkowy wydatek. Z roku na rok składki do ZUS drastycznie rosną. Granica wydaje się nieograniczoną linią, którą Polski Rząd co roku przekracza powodując u każdego przedsiębiorcy niechęć do instytucji ZUS. Firma Bez ZUS staje się aktualnym tematem praktycznie w każdym mieście w Polsce. Jako Biuro Rachunkowe specjalizujące się rejestracji spółek, proponujemy nowoczesne rozwiązania dzięki którym każdy przedsiębiorca nie zależnie w jakim mieście prowadzi swój biznes może nie ponosić kosztów związanych z ZUS. Tylko licząc na szybko jest to oszczędność w skali roku 15 000 zł. Biuro NRDB w samym miesiącu maju zarejestrowało nowe firmy w systemie bez zus w Poznaniu, Łodzi, Swarzędzu, Gdańsku, Bydgoszczy, Kaliszu, Wągrowcu oraz Luboniu. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że kierujecie się do nas z pytaniami, a my potrafimy na nie odpowiedzieć wiedzą i doświadczeniem.

Biuro NRDB to Certyfikowane Biuro Księgowe

Każdy przedsiębiorca, który prowadzi swoją firmę w formie działalności czy spółki powinien powierzyć swoją księgowość rzetelnemu, certyfikowanemu biurowi rachunkowemu. Biuro NRDB jest najlepszą opcją dla każdego przedsiębiorcy nie zależnie czy prowadzi swój biznes w Poznaniu, Warszawie, Suwałkach czy Krakowie. Obsługujemy firmy z każdego zakątka Polski, od dużych miast po małe wsie. Przy wyborze biura rachunkowego i przy zmianie formy prowadzenia swojego biznesu w modelu Firma bez ZUS należy pamiętać by fuzji dokonywać z certyfikowanym biurem księgowym. Biurem które jak biuro nrdb specjalizuje się w obsłudze spółek handlowych. Jest to czynnik kluczowy, który należy brać przy pierwszym kontakcie i późniejszej długofalowej współpracy.

ZUS to mus?

Zus to nie mus! Przedsiębiorco możesz legalnie prowadzić firmę bez ponoszenia kosztów do zakładu ubezpieczeń społecznych. Biuro Rachunkowe NRDB jest gwarantem i skała na której możesz opierać swoją firmę w systemie bez ZUS. Specjalizujemy się w rejestracji nowych spółek handlowych, głownie spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Jesteśmy przekonani, że w 2019 roku sp. z o.o. jest jedynym rozsądnym rozwiązaniem na prowadzenie swojego biznesu. Bezpiecznie oraz bez ZUS. To są kluczowe słowa które determinują coraz więcej firm do zmiany formy prawnej swojej firmy. Przedsiębiorco możesz prowadzić swoją firmę bezpiecznie, odpowiadając za wszystkie zobowiązania jedynie do kwoty 5000 zł. Nie musisz ryzykować swojego prywatnego majątku czy najbliższej rodziny. Jako biuro rachunkowe NRDB mamy doświadczenie i wiemy z jakimi tragediami ludzkimi spotykają się różni przedsiębiorcy. Często to oni do nas zwracają się z prośbą o pomoc w rozwiązaniu starych problemów, zaległości. Często nauczeni na swoich błędach chcą nowy biznes prowadzić bezpiecznie, a bezpieczna firma to firma w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

Proces rejestracji spółki

Rejestracja spółki z biurem rachunkowym NRDB, to szybki i przyjemny proces. Wykorzystując nowoczesne rozwiązania cyfryzacji, rejestrujemy po nad 95% spółek przez portal S24 Ministerstwa Finansów. Jest to najtańszy i najszybszy sposób by stać się praktycznie w ciągu 2 dni właścicielem swojej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Jako biuro NRDB przeprowadzimy za Ciebie i przy Twoim udziale cały proces rejestracyjny. Od ustalenia zasad, umowy spółki, po samą rejestracje i uzyskanie KRS, NIP i REGON. Będziemy Twoim Partnerem w codziennym życiu Twojej Spółki. Gwarantujemy najlepszą obsługę certyfikowanej księgowej. Biuro rachunkowe NRDB to specjaliści z państwowymi uprawnieniami. To biuro sprawdzone przez CiK – Centrum Informacji Księgowej. Współpracujemy z takimi firmami jak PZU, Warta, Generali, Allianz. Nasi specjaliści uczestniczą w cyklicznych szkoleniach, aktualizując systematycznie swoją wiedzę o aktualne przepisy finansowe. Przedsiębiorco zapraszamy do kontaktu już dziś!. Możesz do nas zadzwonić 733 393 733 lub napisać przez formularz kontaktowy. Zapraszamy!

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.