NRDB życzy Świąt bez Telefonu i laptopa! Święta bez myślenia o pracy!

Wiele osób nie tylko prowadzących firmy ale również Ci co pracują na etacie narzekają, że mamy dla siebie coraz mniej czasu. Każdy w pogoni za karierą, pieniędzmi, lub codzienną walką o lepsze jutro, zapomina co tak naprawdę w życiu daje nam szczęście. Często gdy już uda się nam wspólnie spotkać, każdy co chwilę nerwowo spogląda na zegarek, telefon czy też w torbie „na wszelki wypadek” ma laptopa 😮 Wiemy to nie tylko z obserwacji, ale również z własnych doświadczeń pracowników biura księgowego NRDB.

Dla tego też, jako biuro rachunkowe NRDB, które obsługuje wielu przedsiębiorców na terenie całej Polski, organizujemy akcję Święta bez myślenia o pracy. To może być wyjątkowy czas dla Ciebie i Twojej rodziny, znajomych. Przedsiębiorco wystarczy, wyłączyć telefon, schować laptopa, odpocząć.

Z własnego doświadczenia i charakteru pracy wiemy jakie to trudne. Zawsze usprawiedliwiamy siebie, przecież to oczywiste, że w Wigilię może ktoś zadzwonić 🙂 Zapewniamy, że takich firm już nie ma albo są na wymarciu. Czasem słowo NIE świadczy dużo więcej niż słowo TAK. Asertywność w biznesie często jest kluczem do sukcesu. Jest poszukiwaną cechą zachowania równowagi w pogoni za lepszymi wynikami firmy.

W życiu trzeba stawiać sobie priorytety, w Święta Bożego Narodzenia są nimi rodzina, znajomi, wspólnie spędzony czas na rozmowach i kolędowaniu. W ten wyjątkowy czas, odłóżmy sprawy firmowe, na później.

Jeżeli nie będzie nas pod telefonem w Wigilię, to Świat się nie zawali. Pokażmy najbliższym, jak są dla nas ważni. Może to jest dobry czas aby na kilka dni wyjechać w góry, nad morze, albo do rodziny, znajomych nawet z tej samej miejscowości. Zróbmy po prostu coś wspólnie razem bez presji czasu 🙂 Tak nie wiele trzeba zrobić aby innym dać szczęście i miłość. Pamiętaj, może jest już ktoś na Świecie kto chce Ciebie naśladować…

Biuro księgowe NRDB w samym roku 2019 doradzało setkom firm z wielu branż. Jesteśmy dumni i pełni optymizmu, że wspólnie potrafiliśmy wiele zdziałać. Wśród losowych firm, które współpracują z NRDB przeprowadziliśmy ankietę na temat „jak spędzisz najbliższe święta”. Ponad 90% przedsiębiorców odpowiedziało rodzinnie. Jako wasze biuro księgowe dodajemy rodzinnie i bez elektroniki. Chowamy telefony na ten czas wspólnych rozmów, rozmów przy rodzinnym stole.

Apelujemy do wszystkich firm, tych które są w Grupie NRDB, do tych które dopiero dołączą aby spróbować te Święta spędzić bez myślenia o pracy. Wpłynie to nie tylko korzystnie na wasze relacje rodzinne ale również zaowocuje wynikami w waszej firmie w nowym 2020 roku. Wszystkim życzymy zdrowych, spokojnych Świąt oraz Hucznego Sylwestra. Niech ten czas, będzie waszym prywatnym czasem i odpoczynkiem od nowych zawodowych wyzwań.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.