Rejestracja spółki Koziegłowy NRDB przez internet S24

Rejestracja spółki Koziegłowy NRDB

Rejestracja spółki z o.o. w Koziegłowach w współpracy z biurem rachunkowym NRDB, to szybki i przyjemny proces. Rejestrację spółki możemy przeprowadzić notarialnie jednak ten model rejestracji firmy jest wydłużony czasowo, jest bardziej kosztowny i wymaga wizyty u notariusza. W biurze księgowym NRDB Koziegłowy prawie wszystkie spółki rejestrujemy przez S24 – portal Ministerstwa Sprawiedliwości.

S24 Ministerstwo Sprawiedliwości – Rejestracja spółki z o.o. w Koziegłowach

Rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością przez portal s24 powinna być nadzorowana przez biuro, które specjalizuje się w rejestracji spółek, tak jak biuro rachunkowe NRDB Koziegłowy. Przy tym systemie ważne jest wiele elementów i czynników które w przypadku braku wiedzy mogą generować dodatkowe koszty lub wręcz brak rejestracji i wielomiesięczne oczekiwania. Biuro księgowe NRDB rejestruje skutecznie, co za tym idzie 99% rejestrowanych spółek w Koziegłowach ma nadany KRS, NIP, REGON często po 24 godzinach. Rejestracji spółki możemy dokonać na wiele sposobów.

Biuro NRDB rejestruje spółki z ograniczoną odpowiedzialnością na terenie całej Polski.

Nowy model rejestracji spółek z o.o. nie ogranicza nas już do siedzenia w jednym biurze notarialnym. W dobie cyfryzacji możemy dokonać takiej rejestracji nie wychodząc z domu. Certyfikowana księgowa NRDB przygotowuje dokumenty w systemie S24, następnie wspólnie w biurze lub online uzupełniane są brakujące informacje, zgłoszenia, płatności przez internet. Każda osoba z Koziegłów i z każdego innego miejsca w Polsce, która chce zarejestrować spółkę przez S24 musi spełnić kilka warunków. Musi mieć założone konto na epuap lub posiadać zaufany podpis. Konieczne jest również założenie profilu w S24 w  którym wspólnie przeprowadzany jest cały proces rejestracji spółki. Do profilu zaufanego można wykorzystać konto bankowe; T-mobile, PKO, Inteligo, Santander, PEKAO, mBank, ING, Envelo, Millenium, Allior Bank. Ponad 98% spółek, które rejestrujemy odbywa się za pomocą autoryzacji bankowej. Ułatwia to bardzo cały proces rejestracyjny.

Ile kosztuje rejestracja spółki z o.o. z biurem NRDB?

Biuro księgowe NRDB Koziegłowy od swoich przyszłych klientów nie pobiera opłat związanych z usługą rejestracji spółki z o.o. Cały proces rejestracji jest całkowicie darmowy. Dla firm, które z nami rejestrują spółkę oferujemy najlepsze warunki usług księgowych już od 399 zł miesięcznie! W miesiącu w którym zostaje zarejestrowana firma, podpisujemy umowę na usługi księgowe. Nowemu właścicielowi pozostają więc tylko opłaty rejestracyjne, które są stałe i w 2019 roku wynoszą łącznie 350 zł.  

Zapraszamy do kontaktu!

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.