Nowoczesna Księgowość NRDB

Nowoczesna Księgowość NRDB

Biuro Rachunkowe Swarzędz obsługuje firmy w zakresie usług księgowych na terenie całej Polski. Jesteśmy Nowoczesnym Biurem Księgowym z ponad 25 letnim doświadczeniem na rynku finansowym. Łączymy tradycję, doświadczenie z nowoczesnymi rozwiązaniami księgowymi. Nowoczesne Biuro Księgowe NRDB to obsługa księgowa na najwyższym poziomie. Rynkowe ceny i pełen zakres usług sprawia, że jesteśmy rozpoznawalni na terenie całej Polski. Nowoczesna Księgowość to nieustanne doskonalenie się i wykorzystywanie najnowszych zmian podatkowych aby nasi klienci prowadzący swoje firmy nie tylko na terenie Swarzędza ale na terenie całej Polski czuli korzyść z współpracy z NRDB.

25 Lat NRDB

Grupa NRDB jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością działa w tej formie prawnej od 2018 roku. Jednak dokładnie 25 lat wcześniej NRDB zaczęło obsługiwać lokalne firmy w formie jednoosobowej działalności. Do dnia dzisiejszego księgowość NRDB Swarzędz to rodzinna firma zakresu usług księgowych. Stawiamy na pozytywne relacje, rynkowe ceny, tradycje i nowe trendy związane z usługami księgowymi. Inwestujemy w nowe programy i rozwiązania. Nieustannie rozszerzamy zakres swoich usług. NRDB to grupa z zakresu finansów. Ubezpieczenia, księgowość, kredyty. Jesteśmy grupą specjalistów. Należymy do grona certyfikowanych biur księgowych. Nasza księgowa posiada certyfikat potwierdzający kompetencje, natomiast nasi agenci ubezpieczeniowi posiadają zdane państwowe egzaminy i są licencjonowanymi agentami ubezpieczeniowymi.  25 lat księgowości i 12 lat na rynku ubezpieczeń pozwala nam stawiać się w szeregu z najlepszymi biurami finansowymi nie tylko na lokalnym swarzędzkim rynku. Jesteśmy Nowoczesnym Biurem Rachunkowym, które jest w 2019 roku najlepszym wyborem każdego przedsiębiorcy.

Firma bez ZUS czyli jak nie płacić składek ZUS

Firma bez ZUS to jedno z rozwiązań jak optymalizować koszty prowadzenia swojego biznesu. Jako Nowoczesne Biuro Księgowe rejestrujemy nowe podmioty gospodarcze i spółki handlowe. Najpopularniejszą forma spółki w 2019 roku stała się sp. z o.o. Jest to optymalne rozwiązanie dla większości przedsiębiorców którzy chcą zaoszczędzić pieniądze. Tylko z tytułu samych składek ZUS każdy z naszych parterów rocznie oszczędza 15 000 zł. To tylko jedna z wielu korzyści która wiąże się z formą prowadzenia swojej firmy w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Mamy rozwiązania i myślimy rozwiązaniami. Jesteśmy liderem w zakresie usług księgowych i gwarantujemy najlepszą obsługę na polskim rynku usług rachunkowych.

Nowoczesne Biuro Rachunkowe w Swarzędzu to nie tylko sama księgowość.

Biuro NRDB Swarzędz to usługi księgowe i ubezpieczeniowe. W zakresie księgowości obsługujemy wszystkie pomioty gospodarcze i spółki, kadry i płace. Rejestrujemy nowe spółki w systemie S24 Ministerstwa Sprawiedliwości. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom informatycznym jesteśmy w stanie zarejestrować każdą spółkę w 24h. W ciągu 2 dni nadany zostaje KRS, NIP i REGON. Portal S24 w 2019 roku stał się najpopularniejszą formą rejestracji spółek handlowych. Grupa NRDB to również Pogotowie Ubezpieczeniowe które świadczy na terenie Swarzędza najtańsze i najlepsze ubezpieczenia. Od najtańsze oc Swarzędz po szeroką ofertę ubezpieczeniową autocasco. Ubezpieczamy i współpracujemy z największymi firmami na rynku ubezpieczeń. Ubezpieczamy pod kredyty i leasingi. Firmy oraz klientów indywidualnych. Posiadamy duże doświadczenie w ubezpieczeniach dla firm, OC oraz ubezpieczenia majątku firmy. Optymalizujemy koszty, przeprowadzamy audyty, dopasowujemy usługi ubezpieczeniowe i księgowe do potrzeb danego przedsiębiorstwa. Zapraszamy do współpracy lokalne firmy z Swarzędza oraz z każdego rejonu Polski.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.