Księgowość NRDB w mieście Koziegłowy pod Poznaniem

Biuro Rachunkowe KOZIEGŁOWY

Biuro Księgowe NRDB Koziegłowy prowadzi usługi finansowe dla lokalnych firm. Koziegłowy ze względu na duży rozwój stały się istotnym punktem świadczenia usług rachunkowych przez Biuro księgowe NRDB. Miejscowość Bogucin, w którym prowadzimy biuro księgowe znajduje się zaledwie 6 min drogi od Koziegłów.

W ofercie dla firm z Koziegłów i okolic mamy kilka głównych pakietów. Księgowość dla jednoosobowych działalności, spółek cywilnych oraz spółek z o.o. Popularna opcja, to Firma bez ZUS Koziegłowy, która kierowana jest do istniejących firm jak i nowych podmiotów, które chcą zaistnieć na lokalnym rynku. Obecnie obsługujemy różne branże z miasta Koziegłowy. Sklepy spożywcze, sklepy sportowe, jednoosobowe działalności i spółki z o.o.

Rejestracja spółki z o.o. Koziegłowy.

W roku 2019 biuro księgowe NRDB ma wiele zapytań z  Koziegłów i okolic o rejestracje spółki z o.o. Przedsiębiorcy z Koziegłów mają już dosyć płacenia wysokich składek za ZUS. Jako grupa NRDB jesteśmy liderem na lokalnym rynku w zakresie rejestracji sp. z o.o. nie tylko z miasta Koziegłów. Nasze biuro pomaga w rejestracji spółki, prowadzeniu pełnej księgowości w konkurencyjnych cenach. Jesteśmy dumni, że coraz więcej firm zwraca się do nas z pytaniem o usługę firma bez ZUS Koziegłowy. Jako rzetelne biuro rachunkowe gwarantujemy najlepszą obsługę, wysokie standardy. Jesteśmy rodzinną lokalną firmą, która otwarta jest na nowe wyzwania. Prowadzisz firmę w Koziegłowach? Zadzwoń do nas  tel. 733 393 733 i sprawdź ile możesz zaoszczędzić.

Doradztwo finansowe Koziegłowy.

Jako biuro księgowe Koziegłowy oddział Bogucin służymy wsparciem i wiedzą w zakresie finansów Twojej Firmy. Biuro doradztwa finansowego w Koziegłowach to najlepszy możliwy wybór. Świadczą o tym pozytywne opinie jakie lokalne firmy zostawiają na naszej stronie. Dziękujemy za zaufanie i obiecujemy jeszcze większe zaangażowanie.

Firma Bez ZUS Koziegłowy – czy można prowadzić firmę bez ponoszenia kosztów ZUS?

Odpowiedź na te częste pytanie brzmi TAK. Należy jednak powierzyć swoje finanse rzetelnemu biurowi księgowemu z Koziegłów. Rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, w odpowiedniej formie zezwala na prowadzenie biznesu w Koziegłowach jak i również w innych miastach Polski bez ponoszenia kosztów ZUS. Napisz do biura NRDB już dziś! Odpowiemy na wszystkie pytania.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.