Kadry i Płace w 2021 roku

Kadry i Płace NRDB

NRDB Najlepsze Rozwiązania Dla Biznesu w 2019 i 2020 roku mocno postawiło na rozwój działu kadrowo – płacowego. W 2021 roku chcemy jeszcze bardziej rozwijać nasze kompetencje w kierunku obsługi zewnętrznych firm przede wszystkim w zakresie usług kadrowych i płacowych. Wiemy jak ważnym aspektem są pracownicy dla pracodawcy i jak ciężkim tematem jest obsługa pracowników pod względem kadrowym i płacowym. Naliczanie wypłat, tworzenie umów o pracę, umów zlecenia, badania lekarskie, bhp, zaświadczenia o zarobkach, wypowiedzenia umów i wszystko zgodnie z ciągle zmieniającymi się przepisami. PPK, ZUS, GUS, PEFRON – to zadania dla dobrego biura kadrowo – płacowego. Nie ma technicznej i zwyczajnie ludzkiej możliwości aby być dobrą księgową i zarazem dobrą kadrową obsługującą setki różnych pracowników. To oczywista sprawa i chyba nikt nie może jej podważyć.

Współpracujemy nie tylko z pracodawcami ale również na podstawie odrębnych umów wspomagamy biura księgowe w obsłudze kadr i płac ich klientów. Jest to wygodne rozwiązanie dla księgowych, które nie mają zwyczajnie czasu na czasochłonną i rzetelną obsługę pracowników swoich klientów. Umowy są przejrzyste i zabezpieczają obie strony w zakresie odpowiedzialności za wykonywaną usługę. Gwarantujemy wysokie kompetencje i miłą atmosferę.

Biuro kadrowo-płacowe znajduje się w Poznaniu na ul. Małachowskiego 8/P1 w centralnym miejscu Poznania. Z dogodną lokalizacją i łatwym dojazdem komunikacją miejską. Zapraszamy do współpracy wszystkie biura księgowe proponując atrakcyjny model współpracy. ZAPRASZAMY również lokalne firmy, które szukają rzetelnej obsługi kadrowej i płacowej.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.