Firma bez ZUS Suchy Las NRDB

Firma bez ZUS Suchy Las NRDB

Biuro Rachunkowe NRDB cały czas pozyskuje nowych partnerów księgowych z Suchego Lasu oraz okolic Poznania. Z rejonu Suchego Lasu dostaliśmy w ostatnim czasie wiele zapytań związanych z usługami księgowymi oraz naszym flagowym tematem Firma bez Zus Suchy Las NRDB. Jesteśmy jako biuro rachunkowe otwarci na nowe tematy i wyzwania. Rejestrujemy nowe spółki z o.o., jednoosobowe działalności gospodarcze, prowadzimy księgowość, kadry i płace wśród lokalnych firm z okolic Suchego Lasu jak i również z terenu całej Polski. W naszym zespole pracują specjaliści z branży finansowej. Certyfikowana księgowa NRDB oraz licencjonowani agencji ubezpieczeniowi.

Co to jest firma bez ZUS Suchy Las?

Firma bez ZUS Suchy Las to forma prowadzenia swojej firmy w postaci spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Zgodnie z ustawą i panującym prawem w Polsce taki podmiot przy odpowiednio stworzonej umowie spółki może prowadzić swoją firmę bez ponoszenia kosztów do zakładu ubezpieczeń społecznych. Jako biuro rachunkowe Suchy Las NRDB gwarantujemy najlepszą obsługę księgowo – kadrową. Należymy do grona certyfikowanych biur rachunkowych przez CiK. Centrum informacji księgowej zrzesza certyfikowane biura na terenie całej Polski.

CiK certyfikowane biuro rachunkowe w Suchym Lesie NRDB

Co tak na prawdę oznacza, że biuro rachunkowe w Suchym Lesie NRDB jest certyfikowane? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie na głównej stronie CiK. W skrócie mówiąc biuro rachunkowe Suchy Las NRDB musi spełniać szereg zasad, które są wymagane by uzyskać certyfikat. W gronie pracowników biura NRDB Suchy Las znajduje się certyfikowana główna księgowa z ponad 25 letnim doświadczeniem. Biuro księgowe NRDB Suchy Las posiada ubezpieczenie OC od prowadzonej działalności księgowej, doradczej oraz kadry i płace. Co ważnie biuro NRDB Suchy Las pracuje na najnowszym oprogramowaniu księgowym Comarch ERP Optima gwarantując najlepszą obsługę księgową. Certyfikat NRDB zobowiązuje do cyklicznych szkoleń organizowanych dla księgowych. Tak jak wspomnieliśmy biuro rachunkowe NRDB Suchy Las to nie tylko firma bez zus czy usługi księgowo – kadrowe. Biuro rachunkowe NRDB Suchy Las to też ubezpieczenia dla firm i klientów indywidualnych. Nasi licencjonowani agencji ubezpieczeniowi uczestniczą w rygorystycznych i cyklicznych szkoleniach na których nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje zgodnie z nowym rozporządzeniem ministra finansów. Biuro NRDB Suchy Las współpracuje z największymi graczami na rynku ubezpieczeń; PZU, Warta, Generali, Compensa, Allianz, Gothaer, Ergo Hestia, MTU, AXA, Proama i wiele innych.

Oferta biura rachunkowego NRDB Suchy Las

W ofercie głównym produktem, który budzi wiele zapytań jest firma bez ZUS Suchy Las. Oczywiście nasze biuro prowadzi też księgowość dla działalności gospodarczych oraz spółek z o.o. Współpracujemy na wiele możliwych sposobów. Dokumenty można nam dostarczyć osobiście, mailowo w formie skanów, kurierem. W ofercie również mamy mobilną księgowość, polegającą często na pracy u klienta. Ta forma sprawdza się już w większych spółkach gdzie obecność głównej księgowej jest konieczna u klienta w Suchym Lesie chociaż kilka dni w miesiącu. Biuro Rachunkowe NRDB Suchy Las to też rejestracje spółek z o.o. Firmy z całej Polski jak i również z okolic Suchego Lasu rejestrujemy głównie przez portal S24. Jest to najkorzystniejsza forma założenia spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Oczywiście rejestracja spółki przez internet daje wiele korzyści ale też ma pewne ograniczenia. Dla tego drugą formą rejestracji jest tradycyjna notarialna. Wszystko zależy jaką i w jakiej formie chcemy zarejestrować spółkę w Suchym Lesie. Biuro rachunkowe NRDB zajmuje się również wyprowadzaniem zaległości powstałych wcześniej w spółce czy działalności. Doradziliśmy i pomogliśmy wielu firmom z okolic Suchego Lasu. Na wszystkie pytania chętnie odpowiemy. Zapraszamy do kontaktu 7 dni w tygodniu. Główne biuro księgowe zlokalizowane jest w Bogucinie oraz w Poznaniu.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.