Firma Bez ZUS Poznań 733 393 733

Firma Bez ZUS Poznań

Firma bez ZUS to możliwość prowadzenia swojego biznesu bez konieczności opłacania składek do zakładu ubezpieczeń społecznych. W samym Poznaniu z takiej formy skorzystały już tysiące firm. Jako biuro rachunkowe NRDB specjalizujące się w rejestracji spółek i prowadzeniu pełnej księgowości zauważamy wyraźny trend związany z rejestracją sp. z o.o. Każdy przedsiębiorca który zwyczajnie potrafi liczyć zauważa korzyść czyli przysłowiowo ile pieniędzy zostaje w jego kieszeni. Oszczędność tylko z samego tytułu nie płacenia składek ZUS to już w skali roku suma na poziomie około 15 000 zł. Piętnaście tysięcy złotych to naprawdę duża suma, którą każdy przedsiębiorca w przypadku prowadzenia firmy w formie działalności gospodarczej musi płacić do zakładu ubezpieczeń społecznych. Na szczęście są rozwiązania, które mogą nas uwolnić od tak wysokich wydatków, a zaoszczędzone pieniądze możemy wykorzystać na rozwój swojej firmy. Firma Bez ZUS Poznań, to szansa dla każdego przedsiębiorcy niezależnie w jakiej branży prowadzi swój biznes.

Rejestracja firmy bez zus Poznań

Rejestracja firmy bez zus w Poznaniu jak i w każdym zakątku Polski odbywać się może online dzięki wykorzystaniu obecnych możliwości informatycznych. Cyfryzacja w zakresie rejestracji spółek handlowych bardzo się rozwinęła umożliwiając rejestrację spółki z ograniczoną odpowiedzialnością nawet w 24h. Biuro rachunkowe Poznań NRDB specjalizuje się w pełnej obsłudze spółek handlowych. Rejestrujemy i prowadzimy księgowość dla spółek z o.o. Tak jak wspominaliśmy wcześniej rejestracja spółki może odbyć się drogą elektroniczną co skraca proces rejestracyjny, minimalizuje koszty i ułatwia cała procedurę. Należy pamiętać, że rejestracja spółki przez portal S24 Ministerstwa Sprawiedliwości jest traktowany na równi jak standardowa notarialna rejestracja spółki. Za wszystkie wykonane prace rejestracyjne odpowiadamy prawnie. Warto w takim przypadku zlecić rejestrację spółki w Poznaniu rzetelnemu biurowi rachunkowemu NRDB, które przeprowadzi szybko i skutecznie cały proces rejestracyjny.

Spółka z o.o. w systemie S24

Spółka zarejestrowana w systemie S24 to przy standardowym procesie działający podmiot już w 24h. Tak naprawdę po tym okresie spółka dostaje swoją osobowość prawną, KRS, NIP, REGON. Od tego momentu możemy już zgłaszać spółkę dalej do odpowiednich US. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to nie tylko sama oszczędność z tytułu ZUS. To również mniejszy podatek dochodowy na poziomie 9%. Sp. z o.o. to też bezpieczeństwo. W takiej firmie odpowiadamy za zobowiązania tylko do wysokości wniesionego kapitału, gdzie w roku 2019 nadal jest to tylko kwota 5 000 zł. Jako biuro księgowe NRDB Poznań jesteśmy przekonani, że trend związany z popularnością rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością ze względu jakie przynosi korzyści będzie miał cały czas tendencję wzrostową. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 733 393 733 lub przez formularz kontaktowy.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *