Firma Bez ZUS Poznań 733 393 733

Firma Bez ZUS Poznań

Firma bez ZUS to możliwość prowadzenia swojego biznesu bez konieczności opłacania składek do zakładu ubezpieczeń społecznych. W samym Poznaniu z takiej formy skorzystały już tysiące firm. Jako biuro rachunkowe NRDB specjalizujące się w rejestracji spółek i prowadzeniu pełnej księgowości zauważamy wyraźny trend związany z rejestracją sp. z o.o. Każdy przedsiębiorca który zwyczajnie potrafi liczyć zauważa korzyść czyli przysłowiowo ile pieniędzy zostaje w jego kieszeni. Oszczędność tylko z samego tytułu nie płacenia składek ZUS to już w skali roku suma na poziomie około 15 000 zł. Piętnaście tysięcy złotych to naprawdę duża suma, którą każdy przedsiębiorca w przypadku prowadzenia firmy w formie działalności gospodarczej musi płacić do zakładu ubezpieczeń społecznych. Na szczęście są rozwiązania, które mogą nas uwolnić od tak wysokich wydatków, a zaoszczędzone pieniądze możemy wykorzystać na rozwój swojej firmy. Firma Bez ZUS Poznań, to szansa dla każdego przedsiębiorcy niezależnie w jakiej branży prowadzi swój biznes.

Rejestracja firmy bez zus Poznań

Rejestracja firmy bez zus w Poznaniu jak i w każdym zakątku Polski odbywać się może online dzięki wykorzystaniu obecnych możliwości informatycznych. Cyfryzacja w zakresie rejestracji spółek handlowych bardzo się rozwinęła umożliwiając rejestrację spółki z ograniczoną odpowiedzialnością nawet w 24h. Biuro rachunkowe Poznań NRDB specjalizuje się w pełnej obsłudze spółek handlowych. Rejestrujemy i prowadzimy księgowość dla spółek z o.o. Tak jak wspominaliśmy wcześniej rejestracja spółki może odbyć się drogą elektroniczną co skraca proces rejestracyjny, minimalizuje koszty i ułatwia cała procedurę. Należy pamiętać, że rejestracja spółki przez portal S24 Ministerstwa Sprawiedliwości jest traktowany na równi jak standardowa notarialna rejestracja spółki. Za wszystkie wykonane prace rejestracyjne odpowiadamy prawnie. Warto w takim przypadku zlecić rejestrację spółki w Poznaniu rzetelnemu biurowi rachunkowemu NRDB, które przeprowadzi szybko i skutecznie cały proces rejestracyjny.

Spółka z o.o. w systemie S24

Spółka zarejestrowana w systemie S24 to przy standardowym procesie działający podmiot już w 24h. Tak naprawdę po tym okresie spółka dostaje swoją osobowość prawną, KRS, NIP, REGON. Od tego momentu możemy już zgłaszać spółkę dalej do odpowiednich US. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to nie tylko sama oszczędność z tytułu ZUS. To również mniejszy podatek dochodowy na poziomie 9%. Sp. z o.o. to też bezpieczeństwo. W takiej firmie odpowiadamy za zobowiązania tylko do wysokości wniesionego kapitału, gdzie w roku 2019 nadal jest to tylko kwota 5 000 zł. Jako biuro księgowe NRDB Poznań jesteśmy przekonani, że trend związany z popularnością rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością ze względu jakie przynosi korzyści będzie miał cały czas tendencję wzrostową. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 733 393 733 lub przez formularz kontaktowy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.