Firma bez ZUS Luboń

Usługi księgowe NRDB Luboń

Przystanek Luboń, to dla biura księgowego NRDB ważny punkt na mapie lokalnych usług rachunkowych. Jako rzetelne biuro księgowe z okolic Lubonia cieszymy się dużym zaufaniem wśród lokalnych przedsiębiorców. Prowadzimy księgowość jednoosobowych działalności oraz spółek z o.o. Wiele firm nie tylko z Lubonia coraz częściej decydują się na zmianę formy prowadzenia swojego biznesu z działalności na spółkę z o.o. Przedsiębiorco nie jest ważne jaki biznes prowadzisz; sklep spożywczy, fryzjer, kosmetyczka, firma budowlana, siłownia ważne w jaki sposób będziesz księgowo prowadził swój biznes. Firma bez ZUS Luboń – to usługa kierowana do wszystkich branż na terenie Lubonia i okolic Poznania.

Firma Bez ZUS to oszczędność minimum 13 000 zł rocznie!

Przedsiębiorco ZUS zjada około 15 600 zł rocznie bez znaczenia czy Twoja firma przynosi zyski czy starty. Grupa NRDB Luboń ma rozwiązanie, z którego skorzystało już wiele lokalnych firm. Kwota oszczędności 13 000 zł to tylko część korzyści wynikających z prowadzenia firmy bez ZUS w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Masz pytania? Wątpliwości? Skontaktuj się z nami już dziś!

Rejestracja twojej firmy w 24h!

Twoją firmę możemy zarejestrować na wiele sposobów. Przy działalności gospodarczej sprawa jest oczywista i wymaga mniej formalności. W przypadku sp z o.o. rejestrujemy notarialnie lub przez system s24. Rejestracja spółki w Luboniu w 90% odbywa się przez system s24. Jest to wygodna i najtańsza forma rejestracji firmy. Opłaty rejestracyjne to koszt 350 zł. Z grupą NRDB przejdziesz przez wszystkie etapy rejestracji spółki w Luboniu. Certyfikowana Księgowa NRDB przeprowadzi cały proces sprawnie i szybko. Doradzimy jaką formę opodatkowania wybrać, jak skonstruować umowę spółki by była dopasowana do potrzeb twojego przedsiębiorstwa. Wspólnie przejdziemy krok po kroku przez cały proces rejestracyjny. Jesteśmy gwarantem najlepszej obsługi na poznańskim rynku. Prowadzisz firmę w Luboniu lub okolicy? Zapraszamy do kontaktu

 

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.