Firma bez ZUS to inaczej prowadzenie swojego biznesu w formie spółki z o.o. W samych Koziegłowach ale również w okolicach Swarzędza, Czerwonaka rejestrujemy coraz więcej sp. z o.o. Należy jednak pamiętać, by taka forma prowadzenia firmy przynosiła korzyści należy ją rejestrować i prowadzić ze sprawdzonym partnerem. GRUPA NRDB to specjaliści z zakresu księgowości i rejestracji spółek z o.o.

Grupa NRDB gwarantuje, że Twoja firma będzie prowadzona legalnie, wykorzystując możliwości prawne dzięki którym poprowadzisz swoją firmę bez kosztów zus.

Przedsiębiorco pamiętaj, że nie musisz tracić co miesiąc 1316,97 zł za opłaty związane z ZUS. Pamiętaj, że spółka, to również podatek dochodowy na poziomie 9%. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to też bezpieczeństwo. Odpowiadasz za zobowiązania wyłącznie do wysokości wniesionego kapitału.

Grupa NRDB określa sp. z o.o. jako najlepszą, najtańszą, najbezpieczniejszą formą prowadzenia biznesu w Polsce. Na ten moment to jeden z trendów prowadzenia firmy.

Zapraszamy do kontaktu – GRUPA NRDB