Biuro księgowo rachunkowe Czerwonak NRDB

Księgowość Czerwonak NRDB

Biuro NRDB obsługuje księgowo firmy na terenie całej Polski. Jako Grupa NRDB zależy nam na lokalnych firmach z Czerwonaka, Koziegłów, Kicina, Bogucina gdzie znajduje się jeden z naszych oddziałów księgowych NRDB. W dobie cyfryzacji tak naprawdę nie ma ograniczeń terytorialnych, jednak często nasi klienci lubią spotkać się z nami na przysłowiowej kawie 😊 Jesteśmy otwarci na nowe firmy z Czerwonaka i okolic. Duże znaczenie ma dla nas lokalizacja w przypadku standardowej obsługi „papierowej”. Przy wyborze popularniejszej obsługi mailowej, kurierskiej lokalizacja nas nie ogranicza w żadnym przypadku.

Rzetelne certyfikowane biuro księgowe Czerwonak NRDB

Jako biuro księgowe NRDB stawiamy na transparentność, uczciwość i rzetelność wykonywanych usług. Posiadamy wesoły zespół wyszkolonych pracowników. Nie jesteśmy korporacją czy biurem w którym pracuje 100 osób. Wręcz przeciwnie jesteśmy rodzinnym kameralnym biurem rachunkowym z okolic Poznania. Stawiamy na rozwój, szkolenia i partnerskie relacje. W zespole mamy certyfikowaną główną księgową, licencjonowanych agentów ubezpieczeniowych, którzy nieustannie uczestniczą w szkoleniach zawodowych zgodnie z rozporządzeniem rady ministrów. Nasze biuro NRDB w Czerwonaku posiada certyfikat i spełnia wszystkie wymogi zgodnie ze starą ustawą o prowadzeniu biur księgowych. Posiadamy uprawnienia, ubezpieczenie OC oraz legalny topowy program księgowy.

Oferta  usług rachunkowych NRDB dla firm z Czerwonaka

Biuro NRDB w Czerwonaku oferuje pełną obsługę księgową, kadrowo – płacową, doradztwo. Prowadzimy, rejestrujemy jednoosobowe działalności gospodarcze oraz spółki handlowe. Nasza oferta kierowana jest do małych i średnich przedsiębiorstw. Jesteśmy w stanie obsłużyć każdą firmę która zleci nam usługi księgowe. Księgowość prowadzimy w Bogucinie jak i również u klientów w firmach. Czerwonak, Koziegłowy, Kicin, Bogucin, Swarzędz, Kostrzyn Wielkopolski, Suchy Las, możemy tak wymieniać. Obsługujemy różne firmy w już ponad 50 miejscowościach. Popularną usługą, która od 2019 roku cieszy się jeszcze większym zainteresowaniem to zmiana formy prowadzenia własnego biznesu. Firma bez ZUS Czerwonak NRDB. Lokalne firmy z Czerwonaka i okolic często podejmują słuszną decyzję od założeniu spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Biuro NRDB jest specjalistą w zakresie rejestracji nowych firm. Spółki z o.o. w Czerwonaku jak i również w innych miastach w Polsce rejestrujemy notarialnie lub przez portal S24. Rejestracja sp. z o.o. z NRDB za pomocą strony Ministerstwa Sprawiedliwości to duże udogodnienie. Posiadamy wiedzę jak skutecznie przeprowadzić cały proces rejestracyjny, tak by spółka była zarejestrowana szybko i zgodnie z oczekiwaniami klientów NRDB.

Przedsiębiorco jeżeli szukasz rzetelnej księgowości? Jeżeli interesuje Cię forma współpracy bez ponoszenia kosztów ZUS? Może chcesz zarejestrować nową firmę? Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz kontaktowy NRDB, a na pewno się z Tobą skontaktujemy!

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.